Kredi Rehberi

Kredi Faizine Vereceğiniz Farkı Aegondirekt Avantajıyla Kapatın!

Hepimizi her anlamda zorlayan bir yıl oldu 2020. Ama 2021’in gelmesiyle birlikte yeni umutlarımız da yerlerini aldı. Peki yeni yılda ekonomik açıdan bizi neler bekliyor?
Yeni yıl demek yeni ihtiyaçlar demek… Ev, araba, mobilya, beyaz eşya hepsi de masraf demek! Tüm bu masraflar yüzünden içiniz rahat değilse muhtemelen siz de çoğu insan gibi kredi çekmek için bankalara başvuracaksınız.

Aegondirekt ile Avantajlısınız!

Aegon Kredi Hayat Sigortası

Banka kredilerini araştırırken faiz oranlarının ne kadar yüksek olduğunu fark etmişsinizdir. Yeni yılın gelmesiyle birlikte artan kredi faizleri, kredi çekme konusundaki endişelerinizi arttırıyor olabilir. Aegondirekt avantajı işte tam da burada devreye giriyor! Bankaların kredi çektiğinizde otomatik olarak tutara dahil ettiği Kredi Hayat Sigortası yerine Aegondirekt’in Kredi Hayat Sigortası’nı tercih ederseniz %40’a varan avantaj sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Kredi yolculuğunda olayın kolayı var!

Kredinizi zaten çektiyseniz ve Kredi Hayat Sigortası’nı banka üzerinden yaptırdıysanız bunun da çözümü var. 30 gün içinde cayma hakkınız saklı tutuluyor. Yani Aegondirekt’ten teklif alıp bankaya bu konu için başvuruda bulunabilirsiniz. Aegondirekt Kredi Hayat Sigortası yaptırdıktan sonra 2 ay boyunca cayma hakkınız olduğunu da unutmayın.
Aegondirekt’ten Kredi Hayat Sigortası almak çok kolay!

Size özel avantajlı teklifimizi öğrenmek için tıklayın.

İlgili İçerikler

Yorum Yap

E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.